• Wędkarski

Nowości

Gotowane ziarna Rapid Baits Natural Ingredients w 5 odsłonach. W ofercie znajdują się takie kompozycje jak Spod Mix, Tiger Nut, Particle Seed, Hemp oraz Hemp Chilli. Już wkrótce w sprzedaży.  

W naszej ofercie prócz Pelletu Method Mix, dostępna również będzie wersja smakowa "Premium" o średnicy 1,5mm! Nasz pellet zawiera specjalnie dobrane składniki smakowe, dzięki czemu jest niezwykle skuteczny. Doskonałe do method feeder, a w połączeniu z naszym Shot Method daje nieskończone możliwości modyfikacji produktu.  

Mamy dla Was niespodziankę! Od teraz wygrywając w konkursie fotograficznym na zdjęcie miesiąca na forum portalu Spławik i Grunt, będziecie otrzymywać nagrody właśnie od nas.   

W tym roku Rapid Baits szykuje dla Was wiele ciekawych produktów, jednym z nich jest na pewno Soft Pellets. Miękki i wilgotny pellet idealny do połowów na methodę. Wygodne, zamykane opakowanie sprawia, że pellet może być używany wielokrotnie, nie tracąc przy tym swojego aromatu.  

To zupełna nowość wśród oferowanych na rynku pelletów. Specjalna formuła sprawia, że Cold Water Pellet zaczyna pracować zaraz po wrzuceniu do zimnej wody. Pellet może być wykorzystywany w metodzie podlodowej, feeder method oraz jako zwykły pellet zanętowy. Dostępny tylko u nas w 5 smakach: czerwony robak, biały robak, ochotka, pinka i halibut. 
 

 

Pop-up Fluo

Copyright (c) Site Name 2014. All rights reserved.